Cep Barter
Kapat

Ana Sayfa > Anadolu Barter CORPORATE
Barter Corporate

Barter Corporate Nedir?

Barter uygulamaları kapsamında proje anlayışı ile işletilen yüksek cirolu işlemlerin karşılıklı yapıldığı bir takas ve satınalma modelidir. Barter Corporate uygulamalarında genel olarak Barter Şirketleri bu yöntemin merkezinde bulunarak kendisi de taraf olabilmektedir. Barter Corporate uygulamalarında üyelerin yüksek miktar ve cirolardaki ürünlerin satışının Anadolu Barter'a yapılmasından sonra talep ettiği aynı oranlardaki ihtiyaçlarını yine Anadolu Barter kendisi karşılayarak cari hesabı kapatır.

Barter Corporate uygulamasını, sektörel bazlı çalışmalar yaparak uzman bir kadro yapısıyla hizmet vermekte olan Anadolu Barter, bu uygulamasıyla müşteri memnuniyetini birinci elden temin etme cihetine gitmiştir. Barter modellemesinin birçok uygulama yöntemleri bulunmasına rağmen bu yöntemleri modelleyen ve yanlış yönlendirmeler uygulayan bazı Barter şirketlerin bu hatasından dolayı maalesef bir çok firma zarar görebilmektedir. Yöntemin sağlıklı işlemesi, Corporate kapsamında alışverişe konu olan malların ticari bir değerinin olduğunu unutmamalıyız. Bugüne kadar hem dünya da ve hem de Türkiye'de Barter kapsamında işletilmekte olan sektörlerin, sistemin kendi dinamikleri doğrultusunda ilerlediğini görmekteyiz. Oysa kontrol mekanizması ve risk unsurları dikkate alındığında Corporate yöntemine baktığımızda sorumluluk doğrudan taraflara veya aracılara düşmektedir.

Bu uygulamadaki hedefimiz, müşterilerimize verdiğimiz hizmeti en üst seviyeye çıkarmak ve arzu edilen en düşük zarar ile en yüksek menfaatleri karşılıklı olarak oluşturmaktır. Barter Sistemi, ihtiyaçların birebir karşılandığı bir model olan Corporate yöntemi ile daha da ilerilere taşınacaktır. Aşağıda detaylarını çıkardığımız "Ürün Satış ve Satın Alma Teklif Form"larını kullanarak yapacağınız bildirimler barter havuzunda olduğu gibi nakit olarak da değerlendirilecektir.


Ürün Satış ve Satın Alma Formu
Sektör Seçiniz :
Firma Adı :
Yetkili Adı Soyadı :
Şehir :
İlçe :
Telefon :
Faks :
GSM :
E-Posta Adresi :
Adres :
İnternet Sitesi :
Sattığınız / Ürettiğiniz Mal / Hizmetler :
Satmak İstediğiniz Mal / Hizmetler :
Sattığınız / Ürettiğiniz Mal / Hizmetler :
Almak İstediğiniz Mal / Hizmetler :
Referans :