Cep Barter
Kapat

Ana Sayfa > Hakkımızda > Şirketimiz
Şirketimiz

Şirketimiz

Anadolu Barter Kimdir?

2006 yılının Mayıs ayından bu yana Barter faaliyetlerini başarılı ve aralıksız bir şekilde sürdüren ANADOLUBARTER, 120 Ana ve 530 alt katagoriye ait yaklaşık 50.000 kalem mal ve hizmeti bünyesinde barındırarak, Türkiye'nin en güven duyulan ve işlem yapan barter şirketi olmuştur. 13 franchise ve 100'e yakın personeli ile ülke geneline hızla yayılan ANADOLUBARTER, 81 il ve ilçe ile Bulgaristan, Ukrayna, Suriye, Hollanda, İsviçre ülkelerinde de franchise yapılandırma çalışmalarına başlamıştır.

İlk Barter uygulamalarıyla 1996 yılında tanışan ve 2001 yılına Kadar İhlas Barter ve 2001 yılından 2005 yılına kadar da Türk Barter şirketlerinde franchise ve üst düzey yönetiiciliği yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Aziz Dağtekin'in Barter Endüstrisinin gerek ulusal gerekse uluslararası arenada sağlıklı işletilmesi için olağan üstü gayret sarf etmektedir. Sistemin alt yapısını geliştirmek adına 10 adımda brokerlık adlı teknik bir kitap da hazırlayan ANADOLUBARTER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Dağtekin, bu örnek çalışmasıyla dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir.

Bu güne kadar yaptığı barter işlemlerinde şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyen, kendisine ve üyelerine eşit mesafede duran, sorumluluklarının bilincinde olan ANADOLUBARTER, aldatmamayı ve aldanmamayı prensip edinmiştir.

Uhdesine Yapı Borsa ve Yapı Barter şirketlerini de alarak, finans dünyasından adından söz ettirmeyi başaran ANADOLUBARTER, dürüstlüğü sayesinde Dubai şirketlerinin de desteğiyle Türkiye'de bir yatırım bakasının temelinin de atılmasına öncülük etmiştir. Teknolojik altyapıya da önem veren ANADOLUBARTER, çok büyük emekler vererek hazırladığı Barter-Online proğramı sayesinde barter ugulamalarını gerek üyeler, gerekse çalışanlar açısından basite indirgeterek, sistemin kolay ve anlaşılır hale getirilmesine katkı sağlamıştır. Yine dünya da bir ilki gerçekleştiren ANADOLUBARTER, "Siz nereden ulaşmak isterseniz biz oradayız" sloganıyla Cepbarter uygulamasını başlatmıştır. ANADOLUBARTER şirketi ve çalışanları olarak, en büyük hedef ve misyonumuz, Türkiye'nin hatta Dünya'nın en başarılı, disiplinli, reel fiyatlı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve sorumlulukların bilincinde olan bir barter şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

ANADOLUBARTER olarak, bugünün ve geleceğin lider sanayi ve işadamlarının başarıya giden yolculuklarının her aşamasının başarı öyküleriyle dolu olmasını sağlamak ve rakipleri karşısında rekabet avantajı kazandırmak.

Misyonumuz

ANADOLUBARTER'a üye firmalarımızla devam eden işbirliğimiz süresince edinilen bilgileri, iş geliştirme ve doğru büyüme alanında başarılı ve deneyimli yöneticilerle pratik bilgilere dönüştürecek platformlar oluşturmak, üye şirketlerimizin finansal ve Pazar paylarını geliştirmelerine destek ve rehber olmaktır.

Değerlerimiz